Λίστα δωρεάν μεταφερομένων

Λίστα δωρεάν μεταφερομένων


Η δωρεάν μεταφορά περιλαμβάνει μετακίνηση
από την Αθήνα στο Μετόχι Αργολίδας και αντίστροφα με μισθωμένα πούλμαν της διοργάνωσης,
από το Μετόχι Αργολίδας στην Ύδρα και αντίστροφα με μισθωμένα σκάφη,
και αφορά μόνο αθλητές
.

ΙD
Αθλητής
Ομάδα
Πόλη
Αγώνισμα
Αγώνισμα
Αγώνισμα
Αγώνισμα
Αγώνισμα
Ημέρα μεταφοράς
Ενήμερος
1Aviv DavidAVIVAXBeit YanaiEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
2Benisis EleftheriosΤραχιναAthensRock RaceΣάββατοYes
3KONIDARI EKATERINIThe Runner's ProjectΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
4MAKRI KONSTANTARA STELLAMERENDA TEAMPIRAEUSDownhillRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
5PANTEKIDIS VASILISAllTerrainRunnersORESTIADADownhillEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
6PILOURIS MAKISKOURKOURIKIS TRAINING GROUPPORTOCHELIRun 'n' FunEro's Mountain TrailΣάββατοYes
7vax amitavivaxnetiv ha assaraEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
8Αθανασίου ΙωάννηςανεξάρτητοςΑθήναRun 'n' FunΠαρασκευήYes
9Αναγνωστόπουλος ΔημήτριοςΤραχίνα - Α.Ω.ΛΛαμίαRun 'n' FunEro's Mountain TrailΣάββατοYes
10Αναγνωστόπουλος ΝίκοςΑναξάρτητοςΑθήναRock RaceRun 'n' FunΠαρασκευήYes
11ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣΔΥΘΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗRun 'n' FunΠαρασκευήYes
12ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣΜΟΣΧΑΤΟRock RaceΣάββατοYes
13Αντωνοπουλος ΠαναγιώτηςΑΟΛΛαμιαRock RaceΣάββατοYes
14Αντωνοπούλου ΣταυρούλαDSA Running TeamΡαφήναRun 'n' FunΠαρασκευήYes
15ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣAllTerrunRunnersΑΘΗΝΑEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
16ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΑΑΘΗΝΑRun 'n' FunΣάββατοYes
17ΑΡΟΡΑ ΑΓΓΕΛΟΣανεξάρτητοςΑθήναRock RaceRun 'n' FunΠαρασκευήYes
18ΒΑΚΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΑΘΗΝΑRun 'n' FunΠαρασκευήYes
19ΒΑΡΒΙΑ ΝΙΚΟΛΈΤΤΑDFWMΒΥΡΩΝΑΣRun 'n' FunΠαρασκευήYes
20ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣΑ.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣΑΜΦΙΚΛΕΙΑDownhillRock RaceRun 'n' FunΠαρασκευήYes
21ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣDeutsche Schule Athen Running TeamΑΘΗΝΑRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
22ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ-ΝΙΚΑΙΑRock RaceRun 'n' FunΠαρασκευήYes
23Γερογιαννοπούλου Μαίρη-ΑθήναRock RaceRun 'n' FunΠαρασκευήYes
24Δημακάκου ΠαναγιώταOrange Mountain Team, Active MonkeysΑθήναDownhillRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
25Διαμαντακη ΙωανναανεξαρτητηΡαφηναDownhillRock RaceΠαρασκευήYes
26Ελευθερίου ΔημήτρηςdynafitΜεγάλο Χωριό ΕυρυτανίαςEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
27ΖΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑFREE RUNNERSΑΘΗΝΑDownhillRock RaceΣάββατοYes
28Καλογεροπουλος ΒασιληςMerenda trail teamΑθηναDownhillRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
29ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣΙΔΙΩΤΗΣΒΟΥΛΑ ΑΤΤΙΚΗRun 'n' FunΠαρασκευήYes
30Καλογρίδη ΓεωργίαΝαυτικός όμιλος Κορθίου ΆνδρουΆνδροςRun 'n' FunΠαρασκευήYes
31Κανατάς ΗλίαςΤραχίνα-ΑΩΛΛαμίαEro's Mountain TrailΣάββατοYes
32Κανατας ΠαναγιωτηςΤΡΑΧΙΝΑΛαμιαEro's Mountain TrailΣάββατοYes
33Κανατας ΠάνοςΤραχινα_ΑΩΛΛαμιαEro's Mountain TrailΣάββατοYes
34ΚΑΡΔΑΡΗ ΓΙΩΤΑΧαρίτος Runner teamΑΘΗΝΑRun 'n' FunΣάββατοYes
35ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑOutdoor Games Running TeamΑΘΗΝΑRock RaceΣάββατοYes
36ΚΙΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣανεξαρτητοςΑΘΗΝΑRock RaceΠαρασκευήYes
37Κοντορηγας ΜανώληςMerendaTeamΠειραιάςDownhillEro's Mountain TrailΣάββατοYes
38Κουκούμιαλος ΖαννήςΤραχίναΑθήναRock RaceΣάββατοYes
39ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΜΟΣΧΑΤΟRock RaceYes
40Κούτσικος ΓιάννηςΤραχίνα - Λύκοι ΚεχαγιόγλουΛαμίαDownhillEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
41ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΑΘΗΝΑRock RaceΠαρασκευήYes
42ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΡΑΧΗΛSTOIKOS RUNNING TEAMΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗRun 'n' FunEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
43Κωστόπουλος ΝίκοςLa Sportiva Team GreeceΑθήναEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
44ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣFREE RUNNERSΑΘΗΝΑRock RaceΣάββατοYes
45ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΑΑΘΗΝΑYes
46ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣΑΑΘΗΝΑDownhillRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
47ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΡΟΛΟΣPAXOS ISLANDΙΩΑΝΝΙΝΑDownhillEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
48ΛΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΥΔΡΑRun 'n' FunΠαρασκευήYes
49Μάνδαλης ΟδυσσέαςΧαρίτος Runner teamΑθήναRun 'n' FunΣάββατοYes
50Μάνος ΚωνσταντίνοςMerenda TeamΠεριστέριRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
51ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣBALIOTIS NATURE TRAIL / IRUNΧΑΛΑΝΔΡΙRun 'n' FunEro's Mountain TrailΣάββατοYes
52Μαρκουλης ΒαγγέληςΝεα σμυρνηΑθηναRock RaceΣάββατοYes
53ΜΟΥΡΤΆΣ ΦΩΤΙΟΣDFWMΑΘΉΝΑDownhillRun 'n' FunΠαρασκευήYes
54Μυλωνάκης ΝίκοςΦυτοφάγοιΆνω ΛιόσιαDownhillEro's Mountain TrailΣάββατοYes
55Ντουμανη ΘεοκτιστηMerenda TeamΑθηναDownhillRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
56ΠΑΛΟΥΚΗ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑMerendaΑΘΗΝΑDownhillRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
57ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΑΦΑΝΣΑΘΗΝΑEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
58ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑνεξάρτητοςTrikalaEro's Mountain TrailΣάββατοYes
59ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗRun 'n' FunEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
60Παπαδογεώργος Χρήστος-ΝαύπακτοςRun 'n' FunEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
61Παπαιωαννου ΓιωργοςActive monkeysΑθηναRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
62Παρασκευοπουλου ΒανέσσαΧαρίτος Runner teamΑθήναRun 'n' FunΣάββατοYes
63ΠΑΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣFREE RUNNERSΑΘΗΝΑRock RaceΣάββατοYes
64ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΧΑΡΙΤΟΣ RUNNING TEAMΑΘΗΝΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣEro's Mountain TrailΣάββατοYes
65ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑανεξάρτητηΑθήναRun 'n' FunΠαρασκευήYes
66ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΑΤΟΜΙΚΑΑΘΗΝΑRun 'n' FunΣάββατοYes
67ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΝΙΚΗΑΤΟΜΙΚΑΑΘΗΝΑJunior's Mini RaceΣάββατοYes
68ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΘΗΝΑRun 'n' FunΣάββατοYes
69ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣΑΤΟΜΙΚΑΑΘΗΝΑRock RaceΣάββατοYes
70ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣRock RaceRun 'n' FunΠαρασκευήYes
71ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣLa Sportiva Team GreeceΑθήναRock RaceΠαρασκευήYes
72ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣFREE RUNNERSΑΘΗΝΑRock RaceΣάββατοYes
73Σαραβάνου ΙωάνναΝαυτικός όμιλος Κορθίου ΆνδρουΆνδροςDownhillRun 'n' FunΠαρασκευήYes
74Σαχμπαζ Χρήστοςoutdoor games running teamΑθήναDownhillEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
75ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣMyathlete - ChozenΑθήναDownhillRock RaceΣάββατοYes
76ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣLA SPORTIVA TEAM GREECEΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
77Στυπίδης ΣτέλιοςDSA Running TeamAthensRock RaceRun 'n' FunΠαρασκευήYes
78ΦΑΤΣΕΑ ΕΛΕΝΗΙΔΙΩΤΗΣΓΛΥΦΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗRun 'n' FunΠαρασκευήYes
79ΦΛΑΟΥΝΑΣ ΑΡΙΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣThe runner's projectΑΘΗΝΑDownhillRock RaceRun 'n' FunΠαρασκευήYes
80ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΑΘΗΝΑEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
81Φώκος ΤάκηςKourkourikis training groupΣάμοςDownhillRun 'n' FunEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
82Φωτόπουλος ΓιώργοςΑctive monkeysΑθήναRun 'n' FunEro's Mountain TrailΣάββατοYes
83ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑMerenda TeamΚΕΡΑΤΣΙΝΙRun 'n' FunΣάββατοYes
84ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΧαρίτος Runner TeamΑΘΗΝΑRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
85ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΝΝΑMerenda TeamΚΕΡΑΤΣΙΝΙRun 'n' FunΣάββατοYes
86Χαραλαμπάκης ΒαγγέληςMerenda TeamΚερατσίνιRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
87Χαραλαμπάκης ΔημήτρηςMerenda TeamΠειραιάςDownhillRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
88Χαρίτος ΣωτήριοςΧαρίτος Runner teamΑθήναRock RaceRun 'n' FunΣάββατοYes
89ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣΣΔΥΘΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗRun 'n' FunEro's Mountain TrailΠαρασκευήYes
90Χατζοπούλου ΙφιγένειαΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΖΩΓΡΑΦΟΣRun 'n' FunΠαρασκευήYes
91ΧΡΥΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗFREE RUNNERSΑΘΗΝΑRun 'n' FunΣάββατοYes
92Karakasis KasisRnFΑΘΗΝΑRun 'n' FunΠαρασκευήYes
93Karakasis KostasRnFΑΘΗΝΑRun 'n' FunΠαρασκευήYes